Strojky na psy - na tlapky a korektury

Stříhání tlapek a drobných korektur je důležitou součástí péče o psa. Strojky na tlapky jsou menší a užší než strojky na celé tělo. Tyto strojky jsou vhodné na stříhání malých psů a využít je můžete i při zastřihování různých partií větších psů, například nohou, slabin apod.

Poskytujeme 6 Let záruku

ANO… Baron poskytuje na všechny stříhací strojky záruku 6 Let. Proč?… Stříhací strojky prodáváme již od roku 1998, kdy se datuje otevření chovatelských potřeb a do nabídky vybíráme pouze kvalitní strojky. Naše dlouholetá zkušenost potvrdila, že ani při každodenním používání se tyto strojky nerozbijí. Proto nemáme obavy a záruku našim zákazníkům rádi poskytujeme.

Jak vybrat správný strojek na stříhání psů?

Stříhání psů je činnost, která vám oběma může přinést nejen užitek, ale i zábavu. Pokud se rozhodnete stříhat pejska sami, budete potřebovat kvalitní a spolehlivý stříhací strojek. Jak ale vybrat ten nejlepší z mnoha nabízených modelů a značek? Poradíme vám, na co se zaměřit a jak se vyhnout běžným chybám.

1. Výkon

Výkon strojku je klíčový pro pohodlné a efektivní stříhání. Čím vyšší výkon, tím lépe strojek zvládne ostříhat hustou a problematickou srst. Navíc vám ušetří peníze za časté broušení hlavic, které se při slabém výkonu rychleji opotřebují.

2. Napájení

Strojky na stříhání psů se dělí na kabelové a bateriové. Kabelové strojky mají stabilní a konstantní výkon, zatímco bateriové strojky ho ztrácejí s ubývající kapacitou baterie, tyto strojky bývají také dražší. 

3. Hlavice

Hlavice jsou důležitou součástí strojku, která určuje délku a kvalitu střihu. Hlavice se liší podle typu, velikosti, značky a ceny.  Důležitým parametrem je, zda jdou na strojek nasadit hlavice různých značek a typů, které budou vyhovovat vašemu psovi a vašim požadavkům. Vyberte si strojek, který je univerzální a kompatibilní s co nejvíce hlavicemi.

4. Servis

Strojek na stříhání psů není nejlevnější záležitost, proto je dobré myslet i na jeho údržbu a opravy. Zjistěte si, zda je v blízkosti vašeho bydliště nějaký servis, který se zabývá broušením a opravou strojků a hlavic. Zeptejte se, jaké značky a typy strojků a hlavic jsou schopni brousit a opravovat a jaká je cena za tyto služby. My doporučujeme firmu D-Import v Mladé Boleslavi, která na svých stránkách nabízí broušení stříhacích hlav.

5. Značka

Značka je také důležitým faktorem při výběru strojku. Ne všechny značky jsou stejně kvalitní a spolehlivé. Vyberte si značku, která má dobrou pověst, dlouhou tradici a širokou nabídku strojků a hlavic. Mezi nejznámější a nejlepší značky patří např., Oster, Andis, Thrive nebo Moser. Tyto značky vám zaručí vysokou kvalitu, výkon a dlouhou životnost strojku.

Nejprodávanější

Olej na stříhací hlavy a nůžky Andis 118 ml
 
159 Kč
Strojek THRIVE 2000 AD Mini. Kabel + Aku
 
1 803 Kč
Olej na stříhací strojky 100 ml
 
117 Kč
5 položek celkem
Stříhací strojek THRIVE 2100 - Aku
2 077 Kč

Vyholovací bezdrátový strojek na stříhání psů, nebo lidských vlasů a vousů, s dobíjecí dokovací stanicí. Štíhlý design strojku spolu s jeho nízkou hmotností a velmi tichým...

+ další
Kód: 5757
Stříhací strojek Andis Multitrim (Aku)
2 104 Kč

Bezdrátový strojek se dvěma stříhacími hlavami, vhodný pro veterináře, nebo kadeřníky pracující v terénu. Strojek je vhodný pro veterináře na předoperační stříhání kolem ran,...

+ další
Kód: 57663
Strojek THRIVE 2000 AD Mini. Kabel + Aku
1 803 Kč

Akumulátorový + síťový stříhací strojek se stříhací hlavou, vhodný pro veterináře, nebo kadeřníky. Strojek je vhodný pro veterináře na předoperační stříhání kolem ran, pro...

+ další
Kód: 5758
Olej na stříhací strojky 100 ml
117 Kč

Speciální řídký a mimořádně vzlínavý olej je určen zejména pro mazání, chlazení, čištění a pro konzervaci hlav stříhacích strojků a nůžek. Neobsahuje pryskyřice, které snižují...

Kód: 5745
Olej na stříhací hlavy a nůžky Andis 118 ml
159 Kč

Andis Clipper Oil je bezbarvý a bez zápachu. Toto univerzální mazivo je vhodné pro všechny typy hlav stříhacích strojků a nůžek. Pomáhá strojky a nože čistit, chránit proti...

Kód: 5746